SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ, ´Sağlık Elimizde´ Sloganıyla Düzenlenen Etkinliğe Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ, ´Sağlık Elimizde´ Sloganıyla Düzenlenen Etkinliğe Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_10/16084221_DJAG4564.jpg)
15 Ekim Dünya El Yıkama Günü kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ ve Sağlık Müdürü Dr. Mehmet ERŞAN´ın katılımıyla hijyenin önemine dikkat çekere, 11 adımda el yıkama yönteminin anlatıldığı bir farkındalık etkinliği düzenledi. ´Sağlık Elimizde´ sloganıyla düzenlenen etkinlik ile çocuklar el hijyeni konusunda bilgilendirildi ve uygulamalı olarak anlatıldı.