İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ, Müdürlüğümüz Tüm Birim Çalışanları ile Bir Araya Geldi
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ, Müdürlüğümüz Tüm Birim Çalışanları ile Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2018_09/06084026_FUTZ4771.jpg)
İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda tüm birim çalışanlarımızla hem tanışan hem de yeni öğretim yılıyla ilgili hasbihal eden YILDIZ, özetle;
´Biz milli eğitim camiası olarak büyük bir aileyiz. Bu ailenin her bir ferdi olarak yaptığımız iş bağlamında bir diğerimiz kadar önemli ve kıymetliyiz. Şiarımız; liyakat, samimiyet, özveri, adalet ve hakkaniyet ölçüsünde takım bilinci ve ruhuyla hizmet üretmektir. Bu duygularla yeni öğretim yılının hayırlı olmasını dilerken, tüm çalışma arkadaşlarıma muvaffakiyetler dilerim.´ dedi.