SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ, Gazi Mustafa Kemal İlkokulu´nu Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ, Gazi Mustafa Kemal İlkokulu´nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_10/09135740_IMG_7897.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ, Gazi Mustafa Kemal İlkokulu´nu ziyaret etti. Öğretmenelerimiz ile bir süre sohbet etti. Yapılan sosyal ve akademik çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Okul İdaresine, öğretmenlerimize ve personelimize çalışmalarından dolayı teşekkür etti, başarılar diledi.