SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Birim Şefleri ile Toplantı Yaptı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan şefler ile iştişare toplantısı yaparak kurumun işleyişi konusunda bilgi aldı.Personelin istekleri ve önerilerini paylaştığı toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, özveriyle görevini yerine getirmeye çalışan personellere teşekkür etti.![İl Milli Eğitim Müdürümüz Birim Şefleri ile Toplantı Yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2017_02/17160947_IMG-20170216-WA0004.jpg)