SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Aday Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Aday Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi.](/meb_iys_dosyalar/2017_01/16164731_IMG-20170115-WA0005.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Davut KAYA eşliğinde aday öğretmenlerimizle Sinop İlimizin tarihi ve turistik yerlerinde incelelemelerde bulundu.Program çerçevesinde katkılarından dolayı Öğretmenevi Müdür Yardımcısı Turgay ALTUN´a ve Komisyon Üyesi Mustafa Bey´e teşekkürlerini iletti.