SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN kahvaltıda Sarı Saltuk Anadolu Lisesi öğrencilerini ziyaret etti.
![İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN kahvaltıda Sarı Saltuk Anadolu Lisesi öğrencilerini ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_25122742_b90e37dd41114ed19567e0162e13935a.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN sabah 7.10´da Sarı Saltuk Anadolu Lisesinde sabah kahvaltısında öğrencilerimizle kahvaltı yaparak öğrencilerimizin isteklerini dinledi Kahvaltının en önemli öğün olduğunu belirten müdürümüz öğrencilerimiz için devletimizin imkanlarını en üst düzeyde kullanmaya çalıştıklarını ifade etti.