SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
il Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN Erfelek İlçemizi ziyaret etti.
![il Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN Erfelek İlçemizi ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_06141139_4b3b95731342432cb033d395e785828d.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hıfzullah KOCAMAN ile birlikte Erfelek Kaymakamı Sayın Adem KARADAŞ ´ı ,Erfelek Belediye Başkanı Sayın Muzaffer ŞİMŞEK´i ve Erfelek İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman ŞAHİN´i ziyaret etti. Yetkililere eğitim öğretim faaliyetlerine gösterdikleri ilgiden ve eğitime vermiş oldukları katkıdan dolayı teşekkürlerini sundu.Erfelek Halk Eğitim Merkezine tahsis edilen binada incelemelerde bulundu.