SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN Emir Gazi Tayboğa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.
![İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN Emir Gazi Tayboğa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_28193004_42081824df47443ca7fc33f3af905ee2.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Emir Gazi Tayboğa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerini ziyaret etti.Sabah 8.00´de ööğrencilere hitap etti. Okulda yapılan engelli erişimi projesi kapsamında asansör ve katların kalebodur yapımını inceledi.