SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN EMNİYET GÜÇLERİNE DESTEK

Sinop Bilim Sanat Merkezimizce ve Seydi Ali Reis MTAL'de üretimi tamamlanan 60 adet Yüz Koruyu Siperlik Sinop İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Ercan YILDIZ tarafından İl Emniyet Müdürü Sayın Cahit ŞAHİN'e teslim edildi.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN EMNİYET GÜÇLERİNE DESTEK

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK'un talimatıyla Polis Haftasını kutlamak ve bu süreçte fedakârca çalışan güvenlik güçlerimize destek vermek amacıyla Türkiye'nin 81 ilindeki Bilim Sanat Merkezlerince 250 bin adet yüz koruyucu siperlik üretilerek Emniyet güçlerimize ulaştırılması planlanmıştır. Bu kapsamda Sinop Bilim Sanat Merkezimizce ve Seydi Ali Reis MTAL'de üretimi tamamlanan 60 adet Yüz Koruyu Siperlik Sinop İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ tarafından İl Emniyet Müdürü Sayın Cahit ŞAHİN'e teslim edimiştir. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ercan YILDIZ ilerleyen süreçte ihtiyaç olmasi ve talep edilmesi halinde yüz koruyucu siperlik üretimine devam edileceğini ve bu süreçte fedakarca çalışan Emniyet güçlerimizin yanında olmaya devam edeceklerini belirtti. İl Emniyet Müdürü Sayın Cahit ŞAHİN de  desteklerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Ercan YILDIZ'a teşekkürlerini iletti.

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.