SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ASLAN, Sinop Anadolu Lisesi´ne Eğitim Öğretim Değerlendirme Ziyaretinde Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ASLAN, Sinop Anadolu Lisesi´ne Eğitim Öğretim Değerlendirme Ziyaretinde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2018_04/10164357_IMG_37241.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ASLAN, Ar-Ge Birim Koordinatörlerimiz Kandemir ÇORAPÇI ve M.Caner YENER ile birlikte Sinop Anadolu Lisesi´ni ziyaret etti. Öğretmenlerimiz ile görüşerek eğitim öğretimde kaliteyi arttırmak adına bilgi alışverişinde bulundu. Öğretmenlerimizin isteklerini dinledi. Özverili çalışmalarından ve başarılarından dolayı okul idaresine ve öğretmenlerimize teşekkür etti.