SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ASLAN, Sarı Saltuk Anadolu Lisesi´ne Eğitim Öğretim Değerlendirme Ziyaretinde Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ASLAN, Sarı Saltuk Anadolu Lisesi´ne Eğitim Öğretim Değerlendirme Ziyaretinde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2018_04/12084506_DGRZ6825.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ASLAN, Ar-Ge Birim Koordinatörü Kandemir ÇORAPÇI ile birlikte Sinop Anadolu Lisesi´ni ziyaret etti. Öğretmenlerimiz ile görüşerek eğitim öğretimde kaliteyi arttırmak adına bilgi alışverişinde bulundu. Öğretmenlerimizin isteklerini dinledi. Özverili çalışmalarından ve başarılarından dolayı okul idaresine ve öğretmenlerimize teşekkür etti.