SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM DANIŞMA KURULU TOPLANTISI

2020/2021 Eğitim-Öğretim yılıİl Milli Eğitim Dsanışma Kurulu sene sonu toplantısı Vali Yardımcımız Sayın Orhan Gazi KARAKAŞ'ın katılımları  ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ ile  protokol üyelerinin hazırbulunuşluklarında gerçekleştirildi.
İL MİLLİ EĞİTİM DANIŞMA KURULU TOPLANTISI

2020/2021 Eğitim-Öğretim yılı İl Milli Eğitim Dsanışma Kurulu sene sonu toplantısı Vali Yardımcımız Sayın Orhan Gazi KARAKAŞ'ın katılımları ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ ile protokol üyelerinin hazırbulunuşluklarında gerçekleştirildi.

Halkeğitim Merkezi Çok Amaçlı Salonunda icra edilen toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ açılış konuşması ile başladı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ konuşmasında: "Öğrencilerimizi geleceğe hazırlarken, önümüzdeki yılların getireceği yenilik ve beklentileri düşünerek hareket etmek, ve öğrencilerimizi gelecekte ortaya çıkabilecek mesleklerin gereksinim duyacağı becerilerle donatmak durumundayız. Bu doğrultuda Bakanlığımızın hazırladığı 2023 Eğitim Vizyonu bizler için rehber olmakta, yürüttüğümüz proje ve faaliyetlerde yol göstermektedir. Öğrencilerimizi; sosyal duygusal, fiziki ve akademik açıdan bir bütün olarak yetiştirip geliştiririken aynı zamanda milletimizin milli ve manevi duygularıyla sarmalamayı, vatan sevdasını gönüllerine nakşederek kültürümüzü yaşamaları, doğaya ve tüm canlılara sevgiyle merhametle yaklaşan bireyler olabilmeleri için çalışmayı görev bilmekteyiz." ifadelerini kullanıdı.

 

2020/2021 Eğitim-Öğretim yılında yapılan projeler, faaliyetler, il geneli Eğitim durumu analizi ve yatırımlar ile ilgili brifing sunumunu İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın İsmail KİRENDİBİ gerçekleştirirken, Vali Yardımcımız Sayın Orhan Gazi KARAKAŞ kapanış konuşmasında yapılan tüm güzel faaliyetler ve projeler için İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın şahsında emeği geçen tüm çalışanlara  teşekkürlerini ileterek Sinop Valiliği olarak herzaman destek olacaklarını ifade etti.

 

30-06-202130-06-202130-06-2021

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.