SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Mili Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Boyabat Yaşar Topçu YBO´da Öğlen Yemeğinde Öğrencilerimizle Beraber Oldu
![İl Mili Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Boyabat Yaşar Topçu YBO´da Öğlen Yemeğinde Öğrencilerimizle Beraber Oldu](/meb_iys_dosyalar/2018_02/14095218_VPII4718.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Önder YILMAZ ile birlikte Boyabat Yaşar Topçu YBO´yu ziyaret ettiler. Öğrencilerimizle öğlen yemeğini beraber yediler. Okulda incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, öğrencilerimizin isteklerini dinledi, öğrencilerimize çalışmalarında başarılar diledi.