SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Plânlama ve İşbirliği 2. Dönem Toplantısı
İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Plânlama ve İşbirliği 2. Dönem Toplantısı![İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Plânlama ve İşbirliği 2. Dönem Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_27175740_2.jpg)
İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Plânlama ve İşbirliği 2. Dönem Toplantısı 26 Şubat 2015 Perşembe günü saat 14:00’ da Vali Vekili Ekrem YAMAN’ın Başkanlığında Sinop Bilim ve Sanat Merkezi Müdürlüğü salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya il geneli resmî ve özel kurum temsilcilerinin katılımları yoğundu.