SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İHL öğrencilerimiz Tarihi Alaaddin Camii´nde Öğretmenler Günü Münasebetiyle Kur´an Tilavetinde bulundular.
![İHL öğrencilerimiz Tarihi Alaaddin Camii´nde Öğretmenler Günü Münasebetiyle Kur´an Tilavetinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_23145458_e398ea0e159f4d099510a4b53e1f511f.jpg)
Öğretmenler Günü nedeni ile Sinop tarihi Alaattin Camii´nde Allah´ın rahmetine kavuşmuş eğitimcilerimize ve ülkemizin selameti için İHL öğrencilerimiz Kur´an Tilavetinde bulundular. Mevlüt programını gerçekleştiren İmam Hatip Lisesi idarecilerine,öğretmenlerine ,öğrencilerimize ve katılanlara teşekkür ederiz.