SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın veda mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın veda mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın Veda Mesajı

 

Değerli Meslektaşlarım ve Mesai Arkadaşlarım;

Türkiye'nin mutlu şehri Sinop'ta 4 Eylül 2018 tarihinde başlamış olduğum İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden, Bakanlık Daire Başkanı olarak görevlendirilmem nedeniyle bugün itibariyle ayrılıyorum.

Azim, inanç   ve heyecanla yürüttüğüm ve bugün gurur ile bayrağı devredeceğim İl Milli Eğitim Müdürlüğü vazifesi boyunca kollayan, gözeten ve yardımını esirgemeyen Rabbime hamd ediyorum.

 

Her gün yeni bir gün, yeni bir başlangıçtır. Benimle birlikte her güne yeni başlangıçlarla adım atan, her güneşin doğuşuyla heybesine eğitim adına güzel şeyler doldurma çabasında olan, gece gündüz demeden omuz omuza benimle çalışan eğitim ailemize, sevgili öğrencilerime, Sinop halkına, yolumuzun kesiştiği tüm insanlara selam ve saygılarımı sunuyor hepinize gönülden şükranlarımı arz ediyorum.

Suya tutunarak hayatta kalma mücadelesi veren bu şehrin, hak ve hakikate sarılarak eğitim bayrağını daha da yükseklere çıkaracağına inancım tamdır.

 

Görevi devredeceğim muhterem Osman CEBECİ müdürüme ve ona yardımcı olacak eğitim ailemize muvaffakiyetler diliyorum.

Allah'a ısmarladık...

 

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.