SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ, BEKTAŞAĞA İLK/ORTAOKULU ÖĞRETMENLERİMİZİ ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, Bektaşaga İlk/Ortaokulu öğretmenlerini ziyaret ederek hasbihalde bulundu.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ, BEKTAŞAĞA İLK/ORTAOKULU ÖĞRETMENLERİMİZİ ZİYARET ETTİ

Okullarımızda yüzyüze eğitim tüm coşkusuyla devam ederken İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, Bektaşağa İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmenlerimizle bir araya geldi.

Bakanlığımızın Eskişehir'de düzenlediği Bilim ve Teknoloji çalıştayı dönüşü Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'un selamlarını öğretmenlerimize ileten İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, öğretmenlerimizle uzaktan eğitim, yüzyüze eğitim ve telafi eğitimleri hakkında hasbihal etti. Telafi eğitiminin öğrencilerimizin hem akademik hem de sosyal ve duygusal anlamda gelişmesine katkı sağlayacağını dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, tüm öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi "TELAFİDE BEN DE VARIM" diyerek Bakanlığımız ve Müdürlüğümüz tarafından okullarımızda hazırlanan telafi programlarına katılmaya davet etti.

Şiir ve Edebiyat ile yakından ilgili olan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, öğretmenlerimize "ŞİİR ŞUURDUR" sözünü hatırlatarak Nurullah GENÇ'in Rüveyda" şiirini okudu.

14-06-202114-06-202114-06-202114-06-2021

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.