SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EROL ERDOĞAN İLE "AKLIMDA BİR SORUM VAR, CEVABI NEDİR HOCAM?"

Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Danışmanlığı projesi kapsamında Değerli Yazar Erol Erdoğan "Aklımda Bir Sorum Var, Cevabı Nedir Hocam? Diyen 8. Sınıf öğrencilerimizin sorularını yanıtladı.
EROL ERDOĞAN İLE

Müdürlüğümüz proje eve etkinlikleri tüm eğitim paydaşlarımıza yönelik olarak devam ediyor. Eğitim Danışmanlığı projesi kapsamında Değerli Yazar Erol ERDOĞAN, çocuk-ebeveyn ilişkilerinden yazar olmaya, lise-üniversite eğitiminden dergiciliğe, seyahat 1ve sanatın öneminden meslek seçimine kadar birçok mesele hakkında sorular soran 8. Sınıf öğrencilerimizin sorularını yanıtladı. Öğrencilerimizin yazma ve okuma becerileri ile ilgili faydalı bilgiler aktararak onlara yol gösteren Sayın Erol ERDOĞAN, aynı zamanda Sinoplu olması hasebiyle öğrencilerimizin yazma ve okuma konusundaki heyecan ve ilgilerini takdir etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın da kayıldığı çevirim içi söyleşide İl Müdürümüz Sayın Ercan Yıldız; Müdürlüğümüz bünyesinde hazırlamış olduğumuz "Genç Kalemler Projesi" ile öğrencilerimizin edebiyat ve yazım konularında desteklendiğini, bu konuda farklı etkinlikler yürütülmeye devam edileceğini dile getirdi.

21-01-202121-01-2021

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.