SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

UZAKTAN EĞİTİME SEN DE DESTEK OL

Sinop Valiliği uhdesinde Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "Uzaktan Eğitime Sen de Destek Ol" Yardım Kampanyası tanıtım toplantısı Vali Yardımcısı Vekili Orhan Gazi KARAKAŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ ile diğer kurum ve kuruluş müdür ve başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.
UZAKTAN EĞİTİME SEN DE DESTEK OL

Ülkemizin tüm dünyayla birlikte yaşadığı salgın sürecinde ilimizde internete erişimi olmayan veya internete bağlanabilecek cihazı bulunmayan özellikle EBA destek noktalarına ulaşım konusunda sıkıntı çekebilecek öğrencilerimizin EBA Canlı Dersler ve EBA portalının uzaktan eğitime sağladığı avantajlardan yararlanmalarını temin etmek amacıyla hazırlanan "Uzaktan Eğitime Sen de Destek Ol" Yardım Kampanyası Tanıtım Toplantısı Vali Yardımcısı Vekili Sayın Orhan Gazi KARAKAŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ ile diğer kurum ve kuruluş müdür ve başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ:

"Eğitim öğretim serüvenimizin tek bir eksik olmadan, toplumsal dayanışma içinde devam ettirilebilmesi için değerli desteklerinize ihtiyaç duyuyoruz. Bağışlayacağınız tabletler, kardelenler misali aydınlık geleceğe uzanan çocuklarımıza umut ışığı olacak, uzaktan eğitim en ücra semtlere, en uzak köylere kadar kesintisiz ulaşacaktır. Böylesine güzel bir yolda birlikte yürümeyi bekliyor, bağışlarınız için şimdiden şükran ve minnetlerimi sunuyorum."

ifadelerini kullandı.

03-10-202003-10-202003-10-2020

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.