SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ´ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ´ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan Yıldız, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. Türk milletinin demokrasi ve bağımsızlık mücadelesinin 99. yılını kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Yıldız,

“Türkiye Büyük Millet Meclisi´nin 99. kuruluş yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamanın kıvancı ve mutluluğu içerisindeyiz.

Sevgili çocuklar,

En önemli servetimiz ve umut kaynağımız olan sizlerin bayramında, mutluluğunuza ortak olmaktan memnuniyet duyuyorum.

Milletimizin umut çiçekleri, aydınlık yarınlarımızı kucaklayan güçlü kollarımız sevgili çocuklarımızın, sevgi dolu kalpleri, gülen gözleriyle ve azimleriyle ülkemizi yarınlara güvenle taşıyacaklarına olan inancım tamdır.

Varlığını hürriyetine adamış bir milletin temsil edildiği; milli iradenin kalbi meclisimizin açıldığı gün geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza hatta bütün dünya çocuklarına Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından bayram olarak armağan edilmiştir. Bu vesile ile 99. yılında başta çocuklarımız olmak üzere, milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Türkiye Büyük Millet Meclisi´ni bizlere emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü ve Milli Mücadelede canlarını milletimizin geleceği için feda eden şehitlerimize Allah´tan rahmet, Gazilerimize minnet ve şükran duygularımızı sunuyorum.” dedi.

 

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.