SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ, Ders Kitapları Dağıtım Koordinasyon Merkezinde İncelemelerde Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ, Ders Kitapları Dağıtım Koordinasyon Merkezinde İncelemelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2018_09/13153558_GKGR7189.jpg)
İl Müdürümüz Ercan YILDIZ, Şube Müdürümüz İsmail KİRENDİBİ ile birlikte ücretsiz ders kitapları dağıtımının koordinasyonunun yapılığı depoya giderek incelemelerde bulundu. Yapılan inceleme sonucunda; Müdürlüğümüze teslim edilmesi gereken kitap sayısının 296.862 adet olduğu, teslim edilen kitap sayısının 178.953 adet olduğu ve müdürlüğümüz deposunda bulunan kitapların %80´inin ilçe ve okullarımıza dağıtımının yapıldığı gözlemlendi.