SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN´IN Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN´IN Kurban Bayramı Mesajı

 Saygıdeğer Öğretmen Arkadaşlarım,

      Sevgili Öğrencilerim,

      Çok Değerli Sinoplular!

      Birlik ve beraberlik duygularını bizlere hatırlatan bayramlar, milletimizi birbirine yakınlaştıran, dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştiren,sıkıntılarından uzaklaştırıp hayatlarına umut ve sevgi aşılayan özel günlerdir. Gündelik rutin hayat şartları içerisinde, yeteri kadar hayatımıza yansıtamadığımız, güler yüz, hal hatır sorma, paylaşma, ziyaret etme, gönül alma gibi duyguları doyasıya yaşama fırsatını yakaladığımız bayramlarımız, milli ve manevi dünyamızın olgunlaşmasına da vesile olmaktadır. Yüce Allah´ın rızasını kazanmak için akıtılan kurban kanları, tüm insanlığın ve milletimizin kalbindeki küskünlükleri, dargınlıkları alıp götürsün;yerine sev­gi,barış ve kardeşlik çiçekleri açtırsın. Bu duygu ve düşünceler ile Kurban Bayramı´nın tüm insanlığa, İslam alemine ve ülkemize; sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini dilerim.

     Saygıdeğer öğretmen arkadaşlarımın, aydınlık Türkiye´mizin mimarları olacak olan sevgili öğrencilerimin ve tüm eğitim çalışanlarının bayramını tebrik eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.