SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ayancık Özel Eğitim Sınıfı Öğrencileri Sinema İle Buluştu
![Ayancık Özel Eğitim Sınıfı Öğrencileri Sinema İle Buluştu](/meb_iys_dosyalar/2018_04/23223202_IMG_6551.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Perihan ÖZPINAR’ın katkıları ile İlimiz Ayancık ilçesi İnönü Ortaokulu ve Fatih İlkokulu özel eğitim sınıfı öğrencileri sinema ile buluştu.
6 öğretmen 19 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirilen etkinlite öğrencilerin mutlulukları yüzlerine yansıdı.