SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okur Yazarlık Seferberliği İle İlgili Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Toplantı Yapıldı
![Okur Yazarlık Seferberliği İle İlgili Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Toplantı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_02/09170859_PKIX41641.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Başkanlığında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşleri Hanımefendi Sayın Emine ERDOĞAN´ın himayelerinde ´Okuryazarlık Seferberliği´ alan taraması ile ilgili toplantı yapıldı. Toplantıya katılan okul ve kurum müdürlerimiz ile bilgi alışverişinde bulunuldu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, ´ Okuryazarlık Seferberliğine gerekli hassasiyetin gösterilmesini beklediğini belirtti. Okul Müdürlerimize çalışmalarında başarılar diledi.´