SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Düzenlenen Kahvaltı Programına Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz  Nevzat TÜRKKAN 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Düzenlenen Kahvaltı Programına Katıldı

    Sinop Valimiz Hasan İpek himayelerinde “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle Sinop’ta görev yapan gazetecilerle sabah kahvaltısı programı düzenlendi.

   Kahvaltı programına, Sinop Valisi Hasan İpek, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Halil Altıntaş , Vali Yardımcısı İzzet Ercan, İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Burcu Gürsu, 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel, Sinop Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hikmet Kurada, Cemiyet Üyeleri, Yerel Gazetelerin sahipleri ve çalışanları ile Ajans temsilcileri katıldı.

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN,

   ´10 Ocak 1961 tarihinde 212 sayılı kanun ile yürürlüğe girerek, basın mesleği icrasında emek veren basın mensuplarımızın haklarını düzenleyen ve “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kabul edilen bu özel günü hep birlikte kutlamaktayız. Demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından biri de bağımsız basındır.

     İlimizin kalkınmasında, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesinde önemli katkılar sağlayan yerel basınımızın  büyük bir  özveri içerisinde yerine getirdikleri görevlerini, bundan sonra da aynı duyarlılıkla devam ettireceklerine inanıyorum.

    Zor şartlar altında bile görev bilincini kaybetmeyen, üstün gayreti ile habercilik anlayışından ödün vermeksizin fedakarca çalışan gazetecilerimizin bu anlamlı gününü kutlar, İlimize ve ülkemize verdikleri hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.´ dedi.

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.