SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Kıbrıs Barış Harekatının 43. Yıl Dönümü İçin Sinop’lu Kıbrıs Gazileri Onuruna Düzenlenen Etkinliğe Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Kıbrıs Barış Harekatının 43. Yıl Dönümü İçin Sinop’lu Kıbrıs Gazileri Onuruna Düzenlenen Etkinliğe Katıldı

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN,  Sayın Valimiz Hasan İPEK´in himayelerinde verilen Kıbrıs Barış Harekatının 43. Yıl Dönümü münasebetiyle Sinop´lu Kıbrıs Gazileri onuruna verilen öğle yemeğine katıldı. 

 

     Sinop’lu Kıbrıs Gazileri onuruna Öğretmen Evinde verilen öğle yemeğinin  sonunda Sinop Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma, Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Sabri Boztepe Kıbrıs Barış Harekatı ile ilgili bir sunum yaptı ardından kısa bir konuşma yapan Vali Hasan İpek, “Şehitlik ve gazilik, milletimizin gönlündeki en yüce ve en ulvi makamlardır. Bu milletin en az okumuş insanından en çok okumuş insanına kadar herkes şunu çok iyi biliyor ki dünyada bize yardım edecek hiç kimse yok biz gerekirse bu vatan için canımızı seve seve feda ederiz,  sizlerde bu uğurda aynı şeyi yaptınız. Hepinizin gününü tebrik ediyorum. Bu ülke adına, bu millet adına, bu devlet adına hepinize teşekkür ediyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum’’ diyerek konuşmasını tamamladı.

 

24-07-201724-07-2017

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.