SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini Ziyaret Etti
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKANi İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa ASLAN ile birlikte Boyabat İBB Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Faruk ALPASLAN´ı ve Fakülte Sekreteri Ahmet ÇELTİKÇİ´yi ziyaret etti.Ziyaret sırasında ilimizdeki yüksek öğretimin önemi üzerinde duruldu.Kurumlarımızn iş birliği içinde çalışmasının Sinop´u daha da iyi yerlere getireceği belirtildi.![İl Milli Eğitim Müdürümüz Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_03/15002659_iktisat.jpg)