SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimizde 10 Kasım Atatürk´ü Anma etkinlikleri düzenlendi.
![İlimizde 10 Kasım Atatürk´ü Anma etkinlikleri düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_10133759_6126825ab99d45c2adfba93a82b91b27.jpg)
Anma etkinlikleri saat: 09.00´da hükumet konağı önünde Valimiz Sayın Hasan İPEK,protokol yetkilileri ,öğretmenler,öğrenciler ve halkımızın katılımıyla gerçekleşti.Çelenk sunumlarının yapılmasının ardından saat:09.05´te iki dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla alandaki program tamamlandı.Saat:10.00´da Halk Eğitim Merkezi salonunda anma etkinleri devam etti.