İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK´ün ebediyete intikalinin 78. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK´ün ebediyete intikalinin 78. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_09160435_k_10122516_ataturk2.jpg)
“Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir; benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu yeterlidir.” özdeyişinin ışığında Cumhuriyetimizin kurucusu; geniş ufku, barışçıl ve yenilikçi anlayışı, ileri görüşlülüğü, misyonu ve vizyonu ile büyük bir lider olan; dehası, azmi, kararlılığı ve çalışmalarıyla milletimizin ve tüm dünya milletlerinin övgüsünü kazanan Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 78. yıldönümünde saygı, şükran ve rahmetle yâd ediyorum.