SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HER EV BİR TASARIM BECERİ ATÖLYESİ PROJESİ

Müdürlüğümüz #evimtba projesi büyük bir ilgi ile başladı.
HER EV BİR TASARIM BECERİ ATÖLYESİ PROJESİ

27-12-2020

 

Müdürlüğümüz, pandemi döneminde okullarından uzak kalan öğrencilerimiz ve tüm Sinop için güzel bir proje başlattı. Tasarım Beceri Atölyelerini evlere taşıyan proje, her akşam saat 19.57-20.57 arası yeteneklerimiz, ilgi alanlarımız, merak ettiklerimiz ya da uzun zamandır fırsat bulamadığımız hobilerimizi yaparak #evimtba etiketi ile paylaşılması ile hem öğrencilerimize hem de yetişkinlere hitap ediyor.

Eğitim öğrenciyi çift kanatla uçurmaktır felsefesi üzerine hazırlanan 2023 Eğitim Vizyonumuz kapsamında uzaktan eğitim sürecinde okullarından uzak kalan öğrencilerimizin kişisel gelişimleri, yetenek ve ilgi alanlarını keşfetmeleri, sadece bilen değil aynı zamanda yapabilen öğrenciler yetiştirebilmeyi amaçlayan proje ile akademik başarının yanında yetenek ve ilgi alanlarına dönük çalışmalar yapılarak öğrencilerin kendilerini keşfetmeleri, yoğun çalışma temposundan ilgi alanları veya hobilerine zaman bulamayan yönetici, öğretmen ve velilerimiz için faaliyet saati oluşması planlanmaktadır.

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.