SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gerze Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Avrupa Birliği Projesi Kapsamında İsveç´e gitti.
![Gerze Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Avrupa Birliği Projesi Kapsamında İsveç´e gitti.](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_03004754_img20160203wa00001.jpg)
Okulumuz Gerze Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Avrupa Birliği Projesi Kapsamında Turizm Eğitiminde Geleceğe Yatırım konulu Projesi ile 30 gün süre ile İsveç´e gittiler.Okul Müdürü Mehmet FENERCİOĞLU öğrencilerinin Stokholm´de Restaurant M5/Ala Carte isimli işletmede 30 gün süreli işbaşı eğitimi alacaklarını belirtti.