Genç Sada Bölge Yarışması Sinop Şehit Ömer Can Açıkgöz Anadolu İmam Hatip Lisesi´nin Ev Sahipliğinde Yapıldı
![Genç Sada Bölge Yarışması Sinop Şehit Ömer Can Açıkgöz Anadolu İmam Hatip Lisesi´nin Ev Sahipliğinde Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_04/16090512_OHTQ1355.jpg)
Geleneksel olarak İmam Hatip Liseleri arasında yapılan Genç Sada Kur´an´ı Kerim´i güzel okuma yarışmasini Şehit Ömer Can Açıkgöz Anadolu İmam Hatip Lisesi´nin ev sahipliğinde başarıyla tamamlandı.
Gelen misafirlerimiz Alaaddin Camii´nde kandil programına katıldı. Misafirlere şehir ve tekne turu da yaptırılarak yolcu edildi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Organizasyona ev sahipliğine yapan Okul Müdürü Şükrü Eraltan´a ve çalışma arkadaşlarına emeklerinden dolayı teşekkür etti. Öğrencilerimize başarılar diledi.