SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Eğitimde İşbirliği Protokolü' Kapsamında Sinop Üniversitesine Ziyaret

'Eğitimde İşbirliği Protokolü' Kapsamında Sinop Üniversitesine Ziyaret

Geçtiğimiz ay Sinop Üniversitesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında yapılan 'Eğitimde İşbirliği Protokolü' çerçevesinde; yapılacak çalışmaları planlamak amacıyla Müdürlüğümüz Ar-Ge birimi, Şube Müdürümüz Ramazan Gürsul başkanlığında bir heyetle Sinop Üniversitesine ziyarette bulundular. 

 

Ziyarette Sinop Üniversitesi Genel Sekreteri Şenol Metin ve Sinop Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cem Cüneyt Ersanlı ile görüşmeler yapıldı. 

 

Görüşmede; eğitimde yenilikçi yaklaşımların ve kaliteli eğitim uygulamalarının geliştirilmesi için işbirliği olanakları, eğitimde teknoloji kullanımı, öğretmen yetiştirme programları ve öğrenci başarısını artırıcı projeler ele alındı.

 

Görüşmenin ardından taraflar; işbirliğinin önemine vurgu yaparak, eğitimde kalitenin artırılması ve öğrencilerin başarısının desteklenmesi amacıyla yapılacak çalışmalara önem verildiği, ortak projelerin hayata geçirilmesi ve eğitimdeki işbirliğinin daha da güçlendirilmesi için kararlılıkla çalışacaklarını ifade ettiler.

13-03-2024

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.