SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı
Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi tarafından koordine edilen Eğtim Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı 28 Ağustos 2019 günü yapıldı.![Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2019_08/29120439_IMG-20190829-WA0000.jpg)
Müdürlüğümüz toplantı salonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan Yıldız başkanlığında yapılan toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Ar-Ge Birimi çalışanları katılmıştır. Yeni eğitim ve öğretim yılı hazırlıklarının görüldüğü toplantıda eksikliklerin giderilmesi için gerekli tedbirlerin alınması kararlaştırılmıştır.