SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Durağan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4006 Tubitak Bilim Fuarı Yapıldı
![Durağan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4006 Tubitak Bilim Fuarı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/18161302_IMG_35671.jpg)
Durağan Atatürk Mesleki ve Tekenik Anadolu Lisesi 4006 Bilim Fuarı Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Koordinatörleri Kandemir ÇORAPÇI ve Mustafa Caner YENER´in katılımlarıyla gerçekleştirildi. Bilim Fuarının gerçekleşmeşinde emeği geçen Okul Müdürü Murat KORKMAZ´a, Proje Koordinatörü Engin AYDOĞAN´a, tüm emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.