SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Denetimli Serbestlik Sertifika Töreni
04.03.2015 tarihinde Sinop Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Sinop Denetim Serbestlik Müdürlüğü tarafından yürütülen " Yükümlü Vatandaşlarla İş Makineleri Operatörlük Kursu" sertifikalarını dağıtım törenine katıldı. Sertifika töreninin ardından kurs için yardım ve destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür belgesi verildi.![Denetimli Serbestlik Sertifika Töreni](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_06083011_dsc_0697.jpg)
04.03.2015 tarihinde Sinop Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Sinop Denetim Serbestlik Müdürlüğü tarafından yürütülen " Yükümlü Vatandaşlarla İş Makineleri Operatörlük Kursu" sertifikalarını dağıtım törenine katıldı. Sertifika töreninin ardından kurs için yardım ve destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür belgesi verildi.