SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Boyabat Türk Telekom Fen Lisesi´nde 4006 Tubitak Bilim Fuarı Yapıldı
![Boyabat Türk Telekom Fen Lisesi´nde 4006 Tubitak Bilim Fuarı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/05232610_IMG_28221.jpg)
Boyabat Türk Telekom Fen Lisesi 4006 Tubitak Bilim Fuarı Boyabat Kaymakamı Fatih AKSOY, Boyabat Belediye Başkanı Şefik ÇAKICI, Boyabat Milli Eğitim Müdürümüz Osman ÖZKAN, Sinop il Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Temsilcisi M. Caner YENER ve kurum müdürlerinin katılımlarıyla coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi. Okul Müdürü Bekir ZEHİROĞLU´na Proje koordinatörü İbrahim BODUR´a, emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve geleceğimizin teminatı öğrencilerimize teşekkür ederiz.