SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu 4006 Bilim Fuarı Yapıldı
![Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu 4006 Bilim Fuarı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/18161959_IMG_34861.jpg)
Durağan Atatürk Mesleki ve Tekenik Anadolu Lisesi 4006 Bilim Fuarı Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman ÖZKAN, Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Koordinatörleri Kandemir ÇORAPÇI ve Mustafa Caner YENER´in katılımlarıyla gerçekleştirildi. Bilim Fuarının gerçekleşmeşinde emeği geçen Okul Müdürü Halil GÜNDOĞDU´ya, Proje Koordinatörü Seda BAYRAK´a, tüm emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.