BİR KİTAP DA SEN ANLAT İLKOKUL KATEGORİSİ İL FİNALİ YAPILDI
"Bir Kitap Da Sen Anlat" yarışması ilkokul ketegorisi il birinciliği 16 Mayıs 2017 Salı günü saat 10:30 da Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonunda yapıldı.![BİR KİTAP DA SEN ANLAT İLKOKUL KATEGORİSİ İL FİNALİ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2017_05/17000832_IMG_3137.jpg)
Yarışmaya İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa ASLAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Davut KAYA, Müdürlüğümüz AR-GE Çalışanları, Jüri üyeleri, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla yapıldı. Güzel bir ortamda yapılan yarışmada dereceye giren öğrencilerin bilgileri aşağıdadır. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.
Derece |
İlçesi |
Öğrencinin Adı-Soyadı |
Okulu |
1. |
Merkez |
Naz SEMERCİ |
Gazi Mustafa Kemal İlkokulu |
2. |
Boyabat |
Kübra İYİGÖR |
Sarıağaççayırı İlkokulu |
3. |
Gerze |
Nur Ahsen KARAMAN |
Gazi Mustafa Kemal İlkokulu |
4. |
Ayancık |
Rabia ÖZTÜRK |
Fatih İlkokulu |