SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilim Sanat Merkezi Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.

Turnuvalarda Araştırma Ödülü alan öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Perihan ÖZPINAR´ I ziyaret etti.
Bilim Sanat Merkezi Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.

11-12 Şubat Tarihleri Arasında Ankara ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde Yapılan   “Hayvanlar: Yaşam Ortaklarımız”/ ANIMAL ALLIES SM Temalı   Bilim Kahramanları Buluşuyor/FIRST® LEGO® League (FLL)   13. Türkiye Turnuvasına katılıp "Araştırma Ödülü” alan okulumuz Sinop Bilim ve Sanat Merkezi Milli Eğitim  Müdürümüzü ziyaret etti. Öğrencilerimizin aldıkları bu ödülün ; sorunu en iyi tanımlamış,detaylı bilgi kaynaklarını incelemiş,sağlam analiz yapmış,uzmanlarla etkileşim içinde, varolan çözümleri en iyi tanımlamış olan takıma verilir. Diğer robotlarda kullanılmayan özgün, akıllıca sistemler, ideal robot tasarımı, önemli katma değeri olan orijinal özellikleri olması, programlamanın düzgün ve en iyi kod ile herkesin anlayabileceği şekilde hazırlanmış olması, sistematik, iyi açıklanmış ve belgelenmiş, neredeyse tüm görevleri yapabilecek stratejisinin olması gibi birçok özellikleri hususunda değerlendirilen robotumuz “Araştırma Ödülü” almaya hak kazandı. Okul takımı Milli Eğitim Müdürümüzü makamında ziyaret etti.  Milli Eğitim müdürümüz öğrencilerimizi tebrik ederek başarılarının devamını diledi.  

 

  17-02-201717-02-2017

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.