SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Abalı İlkokulu Sahnede İzleyenleri Büyüledi
Abalı İlkokulu Öğrencileri obeziteye dikkat çekmek için hazırladıkları tiyatro oyununu tüm ilkokullarımızı gezerek sahnelediler.İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, öğrencilerimiz arasında arkdaşlık köprüsü oluşturduğu ve obeziteye karşı farkındalık oluşturduğu için öğrencilerimize ve proje öğretmenimize teşekkür etti.Aynı zamanda oyunun sahnelendiği okullarımıza da ev sahipliğ konusunda azami özen gösterdikleri için memnuniyetini ifade etti.![Abalı İlkokulu Sahnede İzleyenleri Büyüledi](/meb_iys_dosyalar/2018_05/11102141_IMG-20180511-WA0082.jpg)