SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
3D YAZICI EĞİTİMİ
![3D YAZICI EĞİTİMİ](/meb_iys_dosyalar/2017_07/12102858_IMG_55771.jpg)
Müdürlüğümüz AR-GE Birimince yazılan KUZKA Teknik Destek Projesi olan 3 Boyutlu yazıcı eğitimi Projesi kabul edildi.
Proje kapsamında eğitim 10 Temmuz günü Seydi Ali Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi BT Sınıfında Başladı. Indata Akademi tarafından; 3D yazıcı yapımı, tasarımı ve basımı gibi konularda eğitim verilecek eğitim bir hafta boyunca devam edecek.