2023 LGS Kapsamında Merkezi Sınavda 500 Tam Puanla 3 Öğrencimiz Türkiye Birincisi
![2023 LGS Kapsamında Merkezi Sınavda 500 Tam Puanla 3 Öğrencimiz Türkiye Birincisi](/meb_iys_dosyalar/2023_06/23180529_photo1687532608.jpg)
2023 LGS Kapsamında Merkezi Sınavda 500 Tam Puanla 3 Öğrencimiz Türkiye Birincisi
2023LGS Kapsamında yapılan Merkezi Sınavda öğrencilerimiz; Gölgem GÖBEL, Alperen DUMAN ve Azra Beliz KANPALTA 500 tam puan alarak Türkiye birincisi oldular.
Valiliğimiz uhdesinde, Valilik toplantı salonunda, dereceye giren öğrencilerimiz, öğretmenleri ve velileri ile gerçekleştirilen toplantıda;
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ederken, bu gurur verici başarıda büyük emekleri olan kıymetli ailelerine, öğretmenlerine ve okul yöneticilerimize teşekkür etti.