SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.
![2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2016_08/k_29203324_fb_img_1472491022852.jpg)
Sinop Milletvekilimiz Nazım MAVİŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve tüm İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizle 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının değerlendirme ve istişare toplantısını gerçekleştirildi. İlimize yapılacak eğitim yatırımlarımız istişare edildi.