SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
10.01.2017 Tarihi İçin Kar Tatili Bilgilendirmesi
10.01.2017 tarihinde; 1.Saraydüzü İlçemizin tamamındaki okullarımız, 2.Erfelek İlçemizdeki taşımalı öğrencilerimiz, 3.Türkeli İlçemizdeki taşımalı öğrencilerimiz, 4.Duarağan İlçemizdeki taşımalı öğrencilerimiz ve Şehit Engin Şahin YBO için eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir. Diğer ilçelerimiz ve merkezde şu an için tatil uygulaması yapılmasına lüzum görülmemiştir.Gelişmeler web sitemizden duyurulacaktır.![10.01.2017 Tarihi İçin Kar Tatili Bilgilendirmesi](/www/images/mansetresim.png)