SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimizden Okul Yöneticileri Kursuna Destek Ziyareti

Valimiz Sayın Yavuz Selim KÖŞGER 02 Şubatta başlayan “Okul Yöneticilerine Formasyon Kazandırma Kursuna” katılarak bir konuşma yaptı.
Valimizden Okul Yöneticileri Kursuna Destek Ziyareti

Performans Kazandırma KurslarıPerformans Kazandırma KurslarıPerformans Kazandırma KurslarıPerformans Kazandırma Kursları 

Valimizden Okul Yöneticileri Kursuna Destek Ziyareti

 

Valimiz Sayın Yavuz Selim KÖŞGER 02 Şubatta başlayan “Okul Yöneticilerine Formasyon Kazandırma Kursuna” katılarak bir konuşma yaptı. Valimiz Sayın Yavuz Selim KÖŞGER şunları ifade etti: “İlimiz birçok parametrelerde,  sayısal veri olarak eğitim alanında iyi seviyelerde. Okullaşma oranı, Milli Eğitim yatırımları ve sınavlarda alınan başarı sıralamalarında da iyi durumdayız. Sizler okullarınızda eğitimin kalitesini ve niteliğini artırıcı çalışmalar yaparak eğitimin atmosferini yükseltmelisiniz. Çocuklarımıza öncelikle insan olma vasfını kazandırmalısınız. Eğitimde vereceğiniz kalite ve nitelik sonrası çocuklarımızı ülkesini, milletini seven, geleceğe güvenle bakan insanlar haline getirmelisiniz. Biz sizlerden eğitimin en üst seviyelere çıkarılması için başarılı çalışmalar yapmanızı istiyoruz. İlimizin eğitim alanında kalkınması sizlerin başarılı çalışmalarınıza bağlıdır. Gelişen ve hızla değişmekte olan dünyanın yeniliklerini etkin bir şekilde takip ederek kurumda görevli personele, öğrencilere ve velilere yansıtmalı ve böylece okulu bir marka haline getirmelisiniz.

 

Hepinizin, bir aile ortamı içerisinde ve ekip ruhuyla çalışarak ilimizde eğitimin kalitesini yükselteceğine ve başarı seviyesinin artırılması için gerekli hassasiyeti göstereceğine inancım tamdır. Bu vesileyle yeni atanan yönetici arkadaşlarımıza “yeni göreviniz hayırlı olsun” diyor, hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

 

 

 

 

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.