SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG işlemleri

  Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 18/08/2014 tarihli ve 3419410 sayılı “Özel Eğitime İhtiyacı olan Bireylerin TEOG işlemleri” konulu yazısı...
TEOG işlemleri

 

             Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 18/08/2014 tarihli ve 3419410 sayılı “Özel Eğitime İhtiyacı olan Bireylerin TEOG işlemleri” konulu yazısı gereği;

 

Özel Eğitime ihtiyacı olan öğrencilerden genel ilköğretim programını tamamlayan ve YEPİ olmayan kaynaştırma yoluyla eğitim alacak öğrencilerin ortaöğretim kurumlarına yerleştirme işlemleri, öğrenci yerleştirme ve nakil komisyonu kararı ile kaynaştırma yoluyla eğitim için belirlenen okullara (Anadolu Liseleri Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Çok Programlı Anadolu Liseleri, Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezleri, Anadolu İmam-Hatip Liseleri) yapılacaktır.

 

Belirlenen okullar Devlet Kurumları Modülüne işlenmesi gerekmektedir.

 

Bu nedenle 26/09/2014 Cuma günün saat 15:30’a kadar İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından ilgili komisyonların kurulup, okulların belirlenmesi gerekmektedir.

 

 

Perihan ÖZPINAR

Şube Müdürü

 

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.