SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Dr. Yasemin ÖZATA ÇETİNKAYA ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Kütüphane açılışına katıldılar

Sayın Valimiz Dr. Yasemin ÖZATA ÇETİNKAYA ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Kütüphane açılışına katıldılar

        Sayın Valimiz Dr. Yasemin ÖZATA ÇETİNKAYA ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Gerze´de yaşayan Münevver ARSLAN´ın Atatürk Mahallesi´nde bulunan evini, yeni bir kütüphane yapılması için bağışlaması sonrasında gerçekleştirilen Münevver Arslan halk kütüphanesinin açılışına katıldı. 

        Açılışta konuşma yapan Vali ÇETİNKAYA, “ Böylesine anlamlı bir açılışta sizlerle birlikte olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade ederek Münevver Teyzemizin Allah Hayrını kabul etsin diyorum. İnşallah bu kütüphane kullanıldıkça ve vatandaşlarımız buradan istifade ettikçe Münevver Teyzemizin şu anda duyduğu ve gözlerinden okuyabildiğimiz mutluluğu ve heyecanı hep artarak devam edecektir” dedi. 

        İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, "12.04.2016 tarihinde gerçekleştirilen tören ile Gerze İlçemizden Emekli Öğretmen Münevver ARSLAN tarafından, Atatürk Mahallesinde bulunan 3.5 katlı ev Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğüne hibe edilmiştir.Yapılan bu güzel hibe ile Gerze ilçemiz ikinci kütüphanesine kavuşmuştur. Duyarlı ve bir o kadar da anlamlı bu hibeden dolayı Emekli Öğretmenimiz Münevver ARSLAN´ı tebrik ederim.Geleceğimizin aydınları olacak olan bu günün öğrencilerine ve halkımıza hayırlı olmasını temenni eder; Gerze Kaymakamımıza, Gerze İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ve kütüphane çalışanlarımıza teşekkür ederim." şeklinde açıklamada bulundu.

        Kütüphane açılışına 25. Dönem AKP Milletvekili Cengiz TOKMAK,Vali Yardımcısı ve Gerze Kaymakamı Bülent BAYRAKTAR, Kütüphaneler ve Yayımlar Daire Başkanı Erhan ERKAN, Gerze Belediye Başkanı Osman BELOVACIKLI, Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet TOSUN,  Münevver ARSLAN ve vatandaşlar katıldı

 

 

14-04-201614-04-201614-04-2016 

 

 


14-04-201614-04-201614-04-201614-04-2016

 

14-04-2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.