SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Dr. Şaban KARATAŞ´ın Yarıyıl Tatili Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Dr. Şaban KARATAŞ´ın Yarıyıl Tatili Mesajı

 

 

Kıymetli Meslektaşlarım,

 

Sevgili Öğrenciler,

 

Saygıdeğer Veliler,

 

 Bugün itibari ile ilimiz genelinde 2372 öğretmen ve 33226 öğrencimizle 2014-2015 eğitim öğretim yılı 1. yarıyıl döneminin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu süre içerisinde göstermiş olduğunuz üstün gayret ve çalışmalarınızdan dolayı her birinizi en içten duygularımla kutluyorum.

 

 Sevgili Öğrenciler,

 

            23 Ocak Cuma günü Eğitim-Öğretim yılının ilk yarısını tamamlayarak sizlerle birlikte karne heyecanını yaşadığımız bu günde, notlarınız ne olursa olsun umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum.

 

Değerli Anne Babalar,

 

Çocuklarımızın sağlıklı, huzurlu, başarılı ve ayakları yere sağlam basan bireyler olarak yetişmelerinde hiç şüphe yok ki sizlerin emekleri yadsınamaz. Öğrencilerimizin karnelerini aldıkları bu günde onlara verdiğiniz olumlu desteğin, özgüvenlerini olumsuz yönde etkileyecek yaklaşımlardan uzak durmanızın, yapıcı, destekleyici tutumlar sergilemenizin arzu edilen güzel sonuçlara ulaşılmasında önemli bir yeri olduğuna inanıyorum.

 

Karne notları nasıl olursa olsun, çocuklarımıza güvenmeli, onları cesaretlendirmeli, eksikliklerini tamamlamaları için gereken katkıyı hep beraber sağlamalı, hiçbir karnenin çocuklarımız kadar değerli olmadığı asla unutmamalıyız. Bu vesileyle çocuklarınızla birlikte eksiklerimizi gidererek sağlıklı, huzurlu ve verimli bir tatil süreci geçirmenizi ümit ediyorum.

 

 Kıymetli Meslektaşlarım,

 

Bütün bir eğitim öğretim dönemi boyunca öğrencilerimizi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda en iyi şekilde yetiştirmek; sağlıklı, mutlu ve kendini gerçekleştirmiş bireyler olarak geleceğe hazırlamak amacıyla öğrencilerimize ve ailelerine gösterdiğiniz destek, emek ve üstün gayretleriniz için her birinize teşekkürlerimi sunuyor; çalışmalarınızın gelecek başarılara ışık tutmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

 

 

 

                                                                                                                           23/01/2015

 

                                                                                                                  Dr. Şaban KARATAŞ

                                                                                                                 İl Millî Eğitim Müdürü

 

 

 

 

YARI YIL TATİLİYARI YIL TATİLİYARI YIL TATİLİYARI YIL TATİLİYARI YIL TATİLİYARI YIL TATİLİYARI YIL TATİLİ

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.