SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürlüğünün katkıları ile Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı ‘Değerli Öğretmenim’ projesi için Sinop’taydı.

35.yıldır eğitim ve sağlık alanında çalışmalarını sürdüren Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı işbirliği içerisinde öğretmen ve idareciler ile  ‘Değerli Öğretmenim’ projesinin Sinop ayağı 02-03 Nisan 2015 tarihleri arasında yapıldı.
Millî Eğitim Müdürlüğünün katkıları ile Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı ‘Değerli Öğretmenim’ projesi için Sinop’taydı.

 

Sinop Millî Eğitim Müdürlüğünün katkıları ile Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı ‘Değerli Öğretmenim’ projesi için Sinop’taydı.

          35. Yıldır eğitim ve sağlık alanında çalışmalarını sürdüren Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı işbirliği içerisinde öğretmen ve idareciler ile  ‘Değerli Öğretmenim’ projesinin Sinop ayağı 02-03 Nisan 2015 tarihleri arasında yapıldı.

          Sinop Millî Eğitim Müdürlüğü ile Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı işbirliğiyle düzenlenen  “Sosyal Girişimcilik”  semineri  İl Millî Eğitim  Müdürü  Dr. Şaban  KARATAŞ, Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Genel Müdürü Selim GÜVEN, Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Pazarlama ve Proje Müdürü Nil ÇELTEK´in katılımıyla gerçekleşti. Sinop Millî Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı öğretmen ve idarecilere yönelik düzenlenen iki günlük seminer 230 katılımcıile tamamlandı.

          Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Genel Müdürü Selim GÜVEN, açılış konuşmasında sosyal girişimcilik konusunun önemine vurgu yaparak “Kalıcı bir sosyal değişim yaratma misyonuyla, toplumsal sorunlara duyarlı ve çözüm odaklı öğretmen ve idarecilerimizin bir problemden veya bir ihtiyaçtan yola çıkarak, uzun dönemli projeler geliştiren, sürdüren ve sosyal dönüşümü sağlayan yetkinlik ve davranışlarını geliştirerek, gözlemlediği toplumsal ve sosyal ihtiyaca yönelik sürdürülebilir sistemler kurabilme becerilerini geliştirebilmesini amaçlıyoruz.” dedi.

          Değerli Öğretmenim projesini Gebze, Aksaray, Sakarya, Manisa ve Samsun’dan sonra Sinop ilimizdeki çalışmalarıyla sürdüren Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı, 2013 yılında başlattığı proje kapsamında şimdiye kadar 2.500’e yakın öğretmen ve idareciye ulaşmıştır.

 

 

 

Değerli ÖğretmenimDeğerli ÖğretmenimDeğerli ÖğretmenimDeğerli ÖğretmenimDeğerli Öğretmenim

 

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 SİNOP - 03682611987

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.